Колектив Менської міської лікарні з глибоким сумом сприйняв звістку про смерть Московської Валентини Петрівни.
Усе її професійне життя було нерозривно пов’язане з медициною та турботою про людей. Вона працювала дільничним терапевтом, була заступником головного лікаря Менської центральної районної лікарні, до останніх днів очолювала військово-лікарську комісію.
Для колег Валентина Петрівна назавжди залишиться людиною великого серця, мудрим наставником, відповідальним фахівцем і надійною колегою.
Активна, творча, вона брала участь у художній самодіяльності, даруючи оточуючим свій талант, енергію та тепло душі.
Людина живе доти, доки живе пам’ять про неї. Добрі справи Валентини Петрівни, її людяність і відданість професії залишаться з нами назавжди.
Щиро співчуваємо рідним і близьким.